Strona główna
lacus.france@gmail.com
Platforma
Znajdź nas na FB
Polityka prywatności

LACUS SP. Z O.O. Biuro Doradztwa i Przedstawicielstwa Dla Branży Transportowej

Aktualności

02-07-2019

3 urodziny LACUS SP. Z O.O.

1 Lipca 2019 roku nasze biuro obchodziło już 3 rok działalności. Jako jedni z pierwszych oferowaliśmy usługę przedstawicielstwa dla firm transportowych. Wciąż błyskawicznie się rozwijamy i doskonalimy dla naszych klientów.
03-06-2019

UCZESTNICZYMY W FORUM TRUCK 2019 W WARSZAWIE

30 maja nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniach z nowych przepisów transportowych na Forum Truck 2019. Szkolimy się z myślą o profesjonalnym podejściu do naszych klientów.
03-06-2019

MOŻESZ NAS SPOTKAC NA TRASIE! NASZ BILBORD NA A2!

Od maja jadąc w stronę niemieckiej granicy autostradą A2 możesz zobaczyć nasz bilbord reklamowy w miejscowości Konarzewo!
21-02-2019

POTWIERDZENIE BADANIA TECHNICZNEGO

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych rekomenduje wyposażenie pojazdów w dodatkowy dokument, jakim jest zaświadczenie o przeprowadzeniu badania technicznego, wydane przez diagnostów na stacji kontroli pojazdów. Jak informuje ZMPD w przypadku kontroli na terytorium Węgier brak takiego dokumentu może skończyć się mandatem nawet w wysokości 800 000 UHF (ponad 10 tys. zł)


18-02-2019

POLICYJNE KONTROLE.

Od dziś (18.02.2019) przez cały tydzień na terenie całej Europy będzie prowadzona akcja Truck&Bus organizowana przez sieć policji TISPOL.
Kontrolowany będzie głównie stan techniczny pojazdów, czas pracy kierowcy oraz dokumentacja transportów międzynarodowych i kabotażowych.

12-02-2019

PRZYPOMINAMY!

W związku z powtarzającą się w ostatnim czasie dużą liczbą Państwa zapytań, przypominamy że:
kierowca wyruszający w trasę z Polski "na pusto" nie może podjąć w Niemczech ładunku kabotażowego a jedynie międzynarodowy.
Pierwszy kabotaż musi być zawsze następstwem transportu międzynarodowego.
07-02-2019

Promocja! Poleć nas znajomym!

Poleć nas znajomym. Zyskaj miesiąc przedstawicielstwa gratis!

Poleć nas znajomemu, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat w postaci jednego miesiąca przedstawicielstwa za 0 zł!


Zasada jest bardzo prosta, przyprowadź bądź umów telefonicznie swojego znajomego, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat!

Rabat na przedstawicielstwo przysługuje osobie zapraszającej i zaproszonej jeżeli:

strona zaproszona skorzysta przynajmniej z jednego naszych przedstawicielstw,
strona zapraszająca nie jest w okresie wypowiedzenia umowy,
strona zaproszona będzie nowym klientem, który nigdy nie korzystał z naszych usług.

Liczba poleconych znajomych jest nieograniczona. Promocja nie obejmuje usługi na rozliczanie czasu pracy kierowców. Pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie http://www.przedstawicielstwowefrancji.com/

Celem uzyskania zniżki prosimy stronę zaproszoną o poinformowanie nas o tym w toku podejmowania współpracy. Kontakt telefoniczny pod numerem 693 367 963 lub mailowy: lacus.france@gmail.com

REGULAMIN PROMOCJI:

Każdy nowy zaproszony klient, który skorzystał z usług w Lacus sp. z o.o. powinien przedstawić dane personalne strony, która zachęciła go do skorzystania z oferty.
Nowy klient powinien skorzystać niezwłocznie z naszej oferty od daty poinformowania o stronie zapraszającej.
Strona zaproszona musi być nowym klientem, który nigdy nie korzystał z usług Lacus sp. z o.o.
Datą uzyskania promocji jest pierwszy miesiąc abonamentu dla strony zaproszonej oraz kolejny miesiąc dla strony zapraszającej.
Zniżki nie obejmują abonamentu na rozliczanie czasu pracy.
Osoba zapraszająca musi mieć uregulowany stosunek płatności z naszym biurem.
Do uzyskania promocji strony zaproszonej strona zapraszająca koniecznie musi być w aktualnej współpracy z naszą firmą.
Lacus sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie.


03-01-2019

Od 1.stycznia 2019r. kary za spędzanie 45-godzinnych odpoczynków w Hiszpanii.

Kary w wysokości €1000 będą nakładane na firmy a nie na kierowców. Hiszpania jest kolejnym krajem, po Francji, Belgii, Niemczech, Holandii i Włoszech, w którym za spędzenie odpoczynku regularnego w kabinie ciężarówki można będzie dostać karę.W kabinie wolno natomiast spędzać odpoczynki skrócone, 24-godzinne.

05-12-2018

Francuska policja karze mandatami za brak sygnalizowania w momencie wjazdu na rondo kierunku zjazdu z niego

Jeśli z ronda zjeżdżać będziemy prosto lub w prawo, w momencie wjazdu włączamy
kierunkowskaz w prawo. Jeśli z ronda zjeżdżać będziemy w lewo lub będziemy na nim zawracać, w
momencie wjazdu włączamy kierunkowskaz w lewo.

04-12-2018

Trybunał Administracyjny w Mannheim podjął decyzję, że załogi i kierowcy ponadgabarytów w Niemczech muszą znać język niemiecki.

Tłumaczy to faktem, iż podczas niesprzyjających warunków pogodowych bądź wypadków załogi takie muszą porozumiewać się i współpracować z policją. Do tego podstawowa znajomość języka nie jest wystarczająca, tak więc zagraniczne spedycje nie spełniające takiego wymogu nie otrzymają stosownych pozwoleń. Niemcy tłumaczą, że decyzja ta jest jak najbardziej zgodna z obowiązującymi normami UE.