Strona główna
lacus.france@gmail.com
Platforma
Znajdź nas na FB
Polityka prywatności

LACUS SP. Z O.O. Biuro Doradztwa i Przedstawicielstwa Dla Branży Transportowej

Kadry, BHP

Kadry i BHPW zakresie usług kadrowych i BHP oferujemy:

Jesli chcesz aby Twoi pracownicy delegowani mieli uporządkowane dokumenty pod względem formalnym, skorzystaj z usług kompleksowych.
Nasze biuro nie tylko świdczy usługi przedstawicielstwa oraz doradztwa dla przewożników w transporcie międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej, ale również może zająć się sparwami kadrowymi od A do Z.
Tworzymy akta osobowe, pomagamy właściwie sformułować umowy o pracę z kierowcami - dotyczy kierowców delegowanych jak również kierowców krajowych! Tworzymy aneksy do umów o pracę mówiące o stosowaniu stawek minimalnych 
W uzgodnionej przez obie strony formule prowadzimy ewidencję czasu pracy kierowców, rozpisujemy delegacje i wnioski urlopowe, a także rozliczamy czas pracy tak aby właściwie wyliczyć wynagrodzenie dla Twoich pracowników delegowanych.

Przepisów o płacy minimalnej nie da się ominąć ale my podpowiemy co zrobic by Twoje koszty jako pracodawcy wzrosły jak najmniej przy jednoczesnym zastosoowaniu się do regulacji prawnych.

Dajemy gwarancję i poczucie bezpieczeństwa, że w przypadku kontroli kierowca będzie wyposażony we właściwe dokumenty a jego dokumentacja kadrowo-rachunkowa będzie sporządzona prawidłowo.